به سایت آموزش از راه دور
دفتر نمایندگی تام الاختیار تجاری ج.ا.ا خوش آمدید.

اگر کاربر جدید هستید بر روی گزینه « ورود به سیستم » کلیلک کنید و در صفحه لاگین بعنوان کاربر جدید ثبت نام کنید. لازم به ذکر است بعد از ثبت نام برای شما پیام « غیر فعال بودن » بودن نمایش داده خواهد شد. منتظر اطلاع رسانی از سوی مدیر سیستم برای فعال شدن کاربری خود باشید. زیرا به محض اجرای برنامه جدید آموزش به شما از طریق پست الکترونیکی اطلاع رسانی خواهد شد.

اگر کاربری هستید که قبلاً ثبت نام کرده اید بر روی گزینه « ورود به سیستم » کلیک کنید و بعد از نوشتن نام کاربری و رمز عبور خود به سیستم آموزش وارد شوید.
«قابل توجه افرادی که دسترسی آن ها به دوره در حال برگزاری از بین رفته است»

با عنایت به اینکه انجام آزمون ها و دریافت حداقل 50 نمره از 100 نمره برای ادامه دوره آموزش مجازی ضروری است، فلذا افرادی که آزمون ها را به ترتیب انجام ندهند یا نمره کمتر از 50 در هر درس بگیرند از دوره حذف خواهند شد چه درس اول باشد چه درس مبحث دهم. چنانچه این افراد تمایل داشته باشند دوره را بگذرانند باید در دوره یا دوره های بعدی شرکت نمایند و این امر نیز مستلزم این است است که در آغاز هر دوره که معمولا ابتدای هر فصل می باشد با مدیر سیستم تماس بگیرند تا حساب کاربری آنها فعال شود و بتواند نسبت به اخذ درس و گذراندن دوره اقدام نمایند.
بنابراین خواهشمند است از تماس های مکرر در این خصوص با مدیر سیستم یا سایر همکاران جداً خودداری فرمائید.